از نگاه دیگران

 

DR Amenda Nimon Peters – مدير ارشد بخش آكادميک دانشگاه هالت
مجيد به عنوان دانشجو ي MBA HULT نشان داده كه تعهد زيادی برای يادگيری و همچنين شور و شوق قابل توجهی برای جامعه ای كه در آن مشغول به تحصيل بود، دارد . او به دنبال فرصت هايي براي كمک و حمايت ديگران براي رشد كردن است .
مجيد نقش كليدی در روحيه ی ديگران دارد و انرژی و پويايی را با خود به ارمغان مي آورد. علاوه بر اين او تلاش هاي بی نظيری كرده تا آنچه را آموخته در دنيای واقعی پياده سازی كند . ما از داشتن مجيد به عنوان عضوی از دانشگاه HULT لذت مي بريم .


Magdalena Radzka – مربی حرفه ای كسب و كار دانشگاه هالت
مجيد فردی پر شور و با اشتياق زياد در زمينه توسعه خدمات حرفه ای مشاوره است. باعث افتخار ما بود كه مجيد بعد از فارغ التحصيلی براي دانشجويان MBA و EMBA دانشگاه HULT سخنراني كرد. او سخنراني بسيار تاثير گذاری در مورد تجارت در ايران و رشد بالقوه توسعه تجارت در كشورش ارايه داد كه فرصتي عالي برای دانشجويان و فارغ التحصيلان بود تا از تجربه و تخصص مجيد در زمينه استخدام و توسعه استعداد بهره ببرند.

 


Oliver Iffert – معاون عمليات هواپيمايي اتحاد
من در كنار مجيد در دانشگاه HULT درس خواندم . او فردي بسيار پر انرژی و متعهد است كه هميشه برای خود چشم اندازی دارد. او منبع الهام و همكاری است.

 

 

 


John Berry – مدير عامل اسبق بانک stander و مشاور كسب و كار در حوزه تحول فرهنگ سازماني
من در زمان كار در خاور ميانه با مجيد همكاری داشته ام و او را فردي حرفه ای ، حامي و متخصص مي دانم . كسي كه كار كردن دوباره با او در آينده مرا بی اندازه خوشحال مي كند.

 

 


هیربد جناب زاده – مدیرعامل شرکت آریا دیزل (کامیون های رنو)

مجید یکی از اعضای برجسته در یکی از بزرگترین پروژه های استخدامی جهان در هنکل در بین سال های 2008 الی 2009 بود و استعداد و ابتکار عمل برجسته ی خود را در کنترل فشارها و مقاومت هایی که دربرابرش در سازمان ایجاد می شد به خوبی نشان داد ، به علاوه نقش عمده ای در پایه گذاری سیاست های منابع انسانی هنکل داشت که سازمان را بیشتر به آن حالت بین المللی که مدنظر بود نزدیک کرد ، به طور کل مجید یک مدیر منابع انسانی بسیار زیرک با توانایی تیم سازی بسیار قوی است.

 


آدام جی هوپ‌وِل – مدیر و مشاور در منابع انسانی استراتژیک

از دید من مجید جزو آن دسته از افراد بسیار خاصی است که همواره از کار کردن با او لذت می برید، او خلاق، نوآور، بسیار پر انرژی و به شدت حرفه ای است، همچنين یک رهبر (هدایت کننده) بزرگ برای افراد و یک مدیر کارآمد در فرآیندهای کاری است، او دانش استثنایی در زمینه کسب و کار دارد و به صورت ویژه یکی از همکاران الهام بخش برای کار کردن در حوزه ی توسعه سرمایه انسانی در شرکت های بزرگ است.

 


 

رامتین اسماعیلی – مدیرعامل شرکت رنو پارس

من واقعا خوشحالم که چنین فرد مستعد و حرفه ای را ملاقات کردم که در بهترین حالت ممکن به روز ترین و سطح بالاترین خدمات دانش بنیان مبتنی بر نمونه های موفق شرکت های بین المللی را برای ما فراهم کرد.

 

 


 

بهداد نظيريبهداد نظيری – مدير كل مديريت استعداد منطقه خاور ميانه شركت BAT

مجید به ما در اجرای برنامه توسعه رهبری در سال 2014 كمك کرده است. از اولین جلسه، تمام تلاش خود را به منظور ایجاد یک برنامه توسعه معنی دار برای تیم ما انجام داد. مجید و تیمش در تجربه شاپرك آبی در اين مسير ما را همراهي كردند و از منابعشان برای ایجاد یک تجربه متفاوت استفاده کردند تا براي همه ي ما يك تجربه بزرگ و يادآور خاطرات بينظير باشد . ما بحث های طولانی، لحظات غم انگیز، خنده و خوشي و اتفاقات سرگرم كننده ای داشتيم و در عين حال یک تجربه واقعی رهبری برای تیم ایجاد كرديم.
مجيد بر اساس نيازهای شما به شما آموزش می دهد و تجربيات موثری را برای شما رقم بزند.


 

محمد رضا شعبانعلی – مدرس و مشاور اصول و فنون مذاكره

مجيد، از دوستان خیلی خوب من است. در جامعه‌ای که فکر کردن به یک ویژگی نادر تبدیل شده است، او فکر می‌کند و می‌کوشد راه‌های جدید و بهتر برای بهبود کیفیت زندگی کاری انسانها جستجو و خلق کند. مجید کیانپور،‌ سالها مدیریت منابع انسانی شرکت‌های بزرگی مثل هنکل و توتال را در ایران و خاورمیانه بر عهده داشته و امروز یک مشاور قدرتمند در حوزه مدیریت منابع انسانی است. البته مجید را در دنیای واقعی، می‌توانید خیلی غیررسمی‌تر هم ببینید. هنوز دوره‌ی آموزشی رهبری او در هتل دیزین را فراموش نکرده‌ام که طنابی را از بالای ساختمان آویزان کرده‌ بود و از مدیران می‌خواست که با استفاده از آن طناب چند طبقه را پایین بیایند و خودش اولین کسی بود که استحکام آن سازه را امتحان کرد. من با همه‌ی ادعاهایم برای بهتر شدن کیفیت یک دوره، از یک ساختمان آویزان نمی‌شوم! (ادامه..)


شاناز علی – سرمایه گذار و مشاور در Parentof Solutions Pvt. Ltd
من ۱ سال در ایران بودم و همکاری لذتبخشی با مجید و تیمش داشتم، من مجید رو خیلی متمرکز و حرفه ای دیدم.
ما وظایف سختی برای توسعه ی مدیران ارشد داشتیم، اما از طریق فعالیت هایی که مجید و تیمش برنامه ریزی کردن تونستيم وارد مفاهیم و آموزه های تازه ای بشيم .
من شخصا چیزهای زیادی از مجید یاد گرفتم، به خصوص در مورد اینکه در هر فعالیتی از خودم اثری به جا بگذارم.

 


جورج بافور – متخصص بازاریابی و رسانه

مجید فردی بسیار آگاه، یکرنگ و جذاب است. او بنیانگذار و مدیر شرکت شاپرک آبی است و تجربه ارزشمندی در مدیریت کسب و کار در خاورمیانه دارد، برای کسانی که می خواهند وارد بازار ایران شوند به شدت توصیه می کنم از مجید به عنوان فردی مطلع استفاده کنند، دانش مجید از بازار ایران و همچنین شناختش از وضع موجود بسیار وسیع است و تجربه و تخصص لازم برای دادن مشاوره های مربوط به تجارت در ایران را دارد.
من برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ در دانشکده بین المللی کسب و کار HULT مجید را ملاقات کردم. جایی که در حال اخذ مدرک MBA بودم. او یکی از فارغ التحصیلان سال 2014 در گروه ویژه MBA هالت بود اما به منظور ارائه افقی از كسب و كار در ایران به اینجا آمد.
سخنرانی اینگونه نامگذاری شد : لبخند زعفران، چه اننظاری از آینده کسب و کار و وضعیت کاری در ایران دارید؟ او وضعیت محیطی تجارت/کار در ایران را تشریح کرد و عوامل موفقیت نیروهای مستعد را توضيح داد، همچنین اولین زمینه های شغلی که پس از لغو تحریم ها مورد تقاضا قرار می گیرد را مشخص کرد، مجید کشورش را سرافراز و پرشور نشان می داد و من کاملا تحت تاثیر قرار گرفتم ، ما از سال گذشته با هم در تماس بوده ایم.


 

علی خواجه‌فرد – مهندس فرآیند در پروژه‌ی توسعه ی بخش گاز پارس جنوبی (PH12)

مجید یکی از افراد حرفه ای ویژه در کارش در شرکت تجربه شاپرک آبی است.مجید کاري استثنایی در پروژه های اخیرش انجام داده است، او یک مشاور و مربی منابع انسانی درستکار با توانایی تصمیم گیری های خوب و جسورانه است.
روشن فکر ، متعهد به زمان های تعیین شده ، و وفادار حرفه ای است، اگر شما به فردی نیاز دارید که با وجود فشارهاي كاری ، بدون لغزش نتايج خوبي را ارايه دهد، مجید آن فرد است.


 

آرش مباشرفر – مدیر ناوگان شرکت JTI

مجید یکی از حرفه ای ترین افرادی بود که در دوره MBA خودم اون رو دیدم و من میدونم الان زمان فوق العاده ای هست که باید کلی مهارت ویژه از مجید یاد بگیرم، اون واقعا در کارش پیشقدم است و من بسیار مفتخرم که می شناسمش.

 


 

سونیا شفیعی – مشاور منابع انسانی

من در شرکت هنکل با مجید به عنوان مديرم به صورت روزانه و آن هم در بازه های زمانی زیادی در تماس بودم، من میتونم مجید رو به عنوان فردی بسیار مطلع در رشته ی مدیریت منابع انسانی با روش های رهبری خاص ، شور و شوق زياد و خلاق معرفي كنم .فردی که با تفكر استراتژیک میتونه تجربیاتش رو به عنوان عامل تغییر به کار بگیره.
اگر یک مسئله بنیادی مربوط به منابع انسانی وجود داشته باشه و به مشاوره نیاز داشته باشم، میدونم که میتونم به مجید تکیه کنم. یادم میاد یکبار یکی از همکارانم نقل می کرد، وقتی که می خواهیم وارد دانش منابع انسانی شویم بهترین فردی که می توانیم از او ایده های عالی بگیریم مجید هست این شانس به من داده شده تا از اين طريق دانشم را در زمینه منابع انسانی گسترش بدهم.


آزاده تاحسین – مهندس عمران در Kinder Morgan, Inc

مجید یک متخصص منابع انسانی با انواع استعدادهاست که واقعا به بهبود وضعیت دو طرف علاقه مند است. بینش و ابتکارعمل های مجید به شما اجازه مي دهد تا فرای مرزهای منابع انسانی را ببینید، او در شیوه کارش راهبردی عمل می کند و توانایی تمرکز بر روی هدفهای تجاری گوناگون در سازمان را دارد.
مربی گری او قطعا یک سرمایه گذاری بزرگ با نرخ بازگشت بالاست . من نه تنها مجيد را به دیگران توصیه مي کنم، بلكه كار كردن دوباره با او باعث افتخار من است .

 


یاسر ناصریياسر نثاری – مدير ماركتينگ ايران تلنت

من به شدت تحت تاثير توانايي مجيد در كنترل كردن و مسلط شدن بر شرايط سخت بودم . اين مهارت اغلب سالها طول مي كشد تا توسعه پيدا كند اما به نظر مي رسد اين مهارت به صورت طبيعي در مجيد وجود دارد.

 


 

اميد مبصرياميد مبصری -قائم مقام و مدير منابع انسانی خانه كارمان

من اين افتخار را داشتم تا با مجيد و تيم حرفه ای او در مرحله توسعه كسب و كار “كارمان” كار كنم . تفكر ارزشمند و خلاق مجيد و رويكرد نوآورانه اش، او را دقيقا به فرد مناسبي تبديل كرده است كه ميتوانيد درمورد هرچيزي كه در جهان جديد است مشاوره بگيريد.
از پروژه ها و همكاره هاي منحصر به فرد او اولين باشگاه كسب و كار در ايران است

 


 

حامد نياوندحامد نياوند – مديرسابق INFINITE8

من با مجيد در يكي از تجربه های نادر و تغيير دهنده زندگي كاريم به عنوان مربيم ملاقات كردم .
او فردي بسيار حرفه ای با مهارت هاي رهبری است .
هرزمانی كه من به اين موضوع فكر مي كنم كه چطور مي توانم ردپايي موثر و عالي در كارم بگذارم ، به اين جواب مي رسم : “ آن طور كه مجيد اين كار را انجام داده است”

 


 

فرج امینیفرج امينی – Country HRBP Director at Savola Group

مجید یکی از بهترین مربیان / مشاوران در زمينه ، رهبری، شبیه سازی کسب و کار و برنامه توسعه است .می توانم بگويم او بهترین در مشاوره منابع انسانی است.

 

 


 

صادق شيرازی – مدير مالی

مجید يك مشاور واقعا حرفه ای در حوزه منابع انسانی است. من به طور مشخص تحت تاثير سخت كوشي و شجاعتش در به عهده گرفتن مسئولیت ها در شركت TOTAL قرار گرفتم. مسیر شغلی مجيد و دستاوردهايش اثباتی بر تعهد مجيد به موفق شدن است .

 

 

 


منبع : صفحه لینکدین مجید کیانپور